MİSYON VE VİZYON

MİSYON VE VİZYON

Retürk Gayrimenkul Franchise Sistemi Hakkında

RETÜRK'ÜN MİSYONU

Misyonumuz emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamaktır. RETÜRK bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir.

  1. Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak.
  2. Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak.
  3. Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı franchise ağımız sayesinde daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
  4. Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

 RETÜRK'ÜN VİZYONU

  • Mükemmeliyet
  • Memnuniyet
  • Güvenilir, kaliteli, dinamik hizmet
  • Eğitimli uzmanlar, doğru çözümler

Gayrimenkul ile ilgili her konuda müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin emlak ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. RETÜRK’ten hizmet almayı seçen kişiler herhangi bir acentemizden gereksinim duydukları tüm hizmetlere kolayca ulaşabilirler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz.

RETÜRK

Türkiye’nin markası RETÜRK’ün seçkin acentelerinden biri olma ayrıcalığını siz de yaşayın.

 


Portföylerimiz

;