Arama sonuçlarınız

Franchise

Artık Emlak Ofisinizi Büyütmenin Zamanı...

RETÜRK GAYRİMENKUL FRANCHISE

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın franchising sisteminin temelinde güven, deneyim ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır. Bu paydada birleştiği acenteleriyle müşterilerinin her türlü gayrimenkul ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlayan RETÜRK, yenilikçi, eğitimli, profesyonel gayrimenkul danışmanları kadrosuyla kaliteli hizmetin tek adresi olarak gösterilmektedir.

Franchise ağını her geçen gün genişleten RETÜRK, kendi işini kurmak, kendi işinin patronu olmak isteyen, hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek girişimcileri RETÜRK çatısı altına davet ediyor. Minimum sermaye ile bol kazanç sağlanan gayrimenkul sektöründe temsilcilikleri her geçen gün artan RETÜRK’teki yerinizi ayırtın, kazanan siz olun…

NEDEN RETÜRK FRANCHISE?

Retürk Gayrimenkul Kurumsal Kimlik

Retürk Gayrimenkul, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve bağlı ofislerinin işlem hacmini artırmak için bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanır. Retürk ofisleri bu marka desteği ile faaliyette bulunur.

Retürk Gayrimenkul
Franchise Kurulum Sürecinde Sektör ve İş Danışmanlığı Desteği

Retürk Gayrimenkul, yeni ofisler sisteme katıldıkları andan itibaren, ofislerin kurulması, ekiplerin oluşturulması, oryantasyonları, eğitimleri, bütçe yönetimi, bölge geliştirme çalışmaları gibi alanlarda konusunda uzman Franchise Geliştirme ve Franchise Saha ekipleriyle birlikte çalışma imkanı bulmaktadır.

Know How ve Bilgi Desteği

Retürk Gayrimenkul, ofislerinin başarısı için gerekebilecek danışmanlık ve destek hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktadır. Bu doğrultuda her gayrimenkul ofis veya danışmanı ihtiyaç halinde Retürk uzmanlığını yanında hissetmektedir.

Müşteri Yönlendirme (Client Referral) Avantajı

Retürk Gayrimenkul bünyesinde bulunan Emlak Ofisleri, ortak projeler geliştirip müşteri yönlendirme imkanlarına sahip olurlar.

Ücretsiz Temel Eğitimler

Retürk Gayrimenkul Ofisleri, franchise kuruluş aşamasındaki gerekli olan temel eğitimleri ücretsiz olarak alır.

Mesleki Gelişim Eğitimleri

Retürk Gayrimenkul, emlak sektörü ile ilgili mesleki gelişim eğitimleri, pazarlama ve dijital pazarlama eğitimleri, hatta İngilizce eğitimleri gibi bir çok konuda eğitim vermektedir.

Pazarlama ve İletişim

Retürk Gayrimenkul , pazarlama ve iletişim çalışmaları çerçevesinde, Dijital pazarlama çalışmaları, Sosyal medya reklamları, Medya ilişkileri yönetimi, İnternet reklamları gibi faaliyetleri ile marka bilinirliliğini arttırır. 

Franchise Bedeli Ödeme Kolaylığı

Yıl sonuna kadar Franchise başvurusu yapan Emlak Ofislerimize özel yapılan sözleşmelerde;
Franchise bedelinden sadece %10 alınmaktadır. Kalan %90’ı 6 ay sonra taksitle alınacaktır.

Marka İçi İletişim

Marka içi iletişim çalışmaları olarak  merkez ofiste ve sahada yaşanan gelişmeler, yeni uygulamalar, aramıza yeni katılan ofisler ve sektörde yaşanan yeniliklerin duyurulması için çalışmalar hazırlanmaktadır. E-bültenlerimiz aracılığıyla iç iletişimin kesintisiz olarak sağlanması hedeflenmektedir.

Franchise Ol

Retürk Gayrimenkul Ofisi olmak için formu doldurunuz…

En kısa sürede size ulaşacağız.

Bizi Takip Edin

İlanları Karşılaştır